Zamówienia hurtowe podręczników

Pragnę Cię poinformować, że mój zespół obsługuje również zamówienia zbiorcze oraz hurtowe podręczników. Obsługujemy już ponad 160 szkół w województwie mazowieckim. Ta liczba będzie rosła, bo wyróżniamy się na tle innych sposobem działania i jakością obsługi. Być może zastanawiasz się teraz na czym ta różnica polega? Wystarczy skontaktować się z nami i zrobić pierwszy krok do nawiązania współpracy. U nas zamówisz tanie podręczniki szkolne.

Jesteśmy elastyczni i przyjaźnie nastawieni. Pracujemy wtedy, kiedy trzeba, czyli nie kończymy o godz. 16-tej lub 18-tej. Zdejmujemy z głowy Klienta wszelkie problemy prezentując gotowe rozwiązania. Zanim do nas napiszesz lub zadzwonisz już będziemy przygotowani, bo doskonale wiemy, co zrobić żeby dzieci miały podręczniki na nowy rok szkolny w dobrej cenie, a nauczyciele i rodzice spokojne wakacje.

Nie będę szczegółowo opisywać modelu współpracy, naszych oczekiwań albo warunków.

Dla nas najważniejsze są Twoje oczekiwania i Twoje zadowolenie. Zresztą przekonasz się…

Opisz nam swoje potrzeby i prześlij na: hedwiga@hedwiga.pl. Razem przygotujemy ofertę najlepszą dla Ciebie.

Twoja Hedwiga

Oferujemy tanie podręczniki szkolne wydawnictw: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP, Nowa Era, Mac Edukacja, Juka, Wydawnictwo Edukacyjne Żak, Oxford, Macmillan, PWN, Demart, Adam, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe GWO, WAM, AVE. Polecamy podręczniki szkolne serii Wesoła Szkoła i Przyjaciele, Tropiciele, Razem w Szkole, Nowe Razem w szkole, Nowe już w Szkole, Gra w kolory, Odkrywam siebie, Razem w przedszkolu, Zanim zostaniesz pierwszakiem, Wesołe przedszkole, diagnoza przedszkolna, podręczniki do religii, podręczniki do języka angielskiego, podręczniki do języka niemieckiego, podręczniki do języka rosyjskiego, podręczniki do szkoły podstawowej, podręczniki do gimnazjum, podręczniki do liceum, podręczniki do technikum oraz podręczniki przedszkolne.