Polityka prywatności

  1. AKME S.C. gromadzi, przechowuje i wykorzystuje dane osobowe w celu realizacji swoich zobowiązań wynikających z umowy kupna-sprzedaży i zawartych miedzy klientem a AKME S.C., zapewnienia dbałości o klienta oraz świadczenia usług takich jak usługi posprzedażne, zasięgania opinii klienta na temat produktów i usług oferowanych przez AKME S.C. oraz przeprowadzania sondaży, przekazywania informacji o najnowszych produktach i usługach oferowanych przez AKME S.C. w tym o aktualizacjach i specjalnych ofertach, które mogą zainteresować klienta, prowadzenia losowań, konkursów i prezentacji ofert promocyjnych. Informacje te mogą zostać przedstawione Klientowi w formie wiadomości mailowej, poprzez wysłanie listu pocztowego lub telefonicznie. Przekazanie informacji za pośrednictwem niniejszej witryny oznacza, że Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych.
  2. W celu zweryfikowania tożsamości i zapobieżenia wyłudzeniom, w pewnych okolicznościach AKME S.C. może wymagać dodatkowych danych osobowych. W przypadku przekazania AKME S.C. takich dodatkowych informacji w związku z niniejszym serwisem również będą one uważane za dane osobowe.
  3. W celu zabezpieczenia danych osobowych przed nieuprawnionym dostępem, wykorzystaniem, zmianą lub bezprawnym zniszczeniem AKME S.C. stosuje fizyczne, elektroniczne i proceduralne zabezpieczenia zgodne z przepisami regulującymi ochronę danych osobowych, wymaga zabezpieczenia hasłem danych w profilu Użytkownika oraz stosuje szyfrowaną transmisję z użyciem protokołu Secure Sockets Layer (SSL) w trakcie zbierania czy przesyłania istotnych informacji.
  4. AKME S.C. wykorzystuje również pliki cookie do analizy ruchu w serwisie w celu zwiększenia jego wydajności i dostosowania do zainteresowań i preferencji klienta, a także mierzy aktywność Użytkownika odwiedzającego serwis, ale śledzenie odbywa się w sposób uniemożliwiający zidentyfikowanie danych osobowych. Pliki cookies mogą również służyć do rozpoznania komputera przy kolejnych odwiedzinach witryny internetowej, dzięki czemu Użytkownicy oszczędzają czas np. eliminując potrzebę ponownej rejestracji.