O hedwidze

Cieszę się, że odwiedzasz naszą witrynę, by nas poznać. Właśnie wykonujesz pierwszy krok na drodze do nawiązania długotrwałej i owocnej współpracy. Gdy tylko wypróbujesz nasz serwis, przekonasz się, że zasługuję na Twoje uznanie. Hedwiga.pl to marka, która jest własnością firmy AKME S.C. Pozwól, że przedstawię Ci najważniejsze informacje na nasz temat.

W tym roku mija ósma rocznica od chwili, gdy po raz pierwszy zaoferowaliśmy rodzicom pomoc przy skompletowaniu podręczników dla ich dziecka. Rozwijamy się bardzo dynamicznie i sprawia nam to radość. Szczególnie, gdy otrzymujemy informacje od naszych Klientów, że warto z nami współpracować. Motto tego serwisu zostało wymyślone przez jednego z naszych najstarszych Klientów. Jesteśmy z niego dumni!

Tworząc serwis internetowy, z którego skorzystasz dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć witrynę funkcjonalną i bezpieczną. Wierzymy, że znalezienie interesującej Cię pozycji okaże się łatwe i przyjemne. Zachęcam Cię do sprawdzenia, jak działa nasza wyszukiwarka, gdzie możesz wpisać interesującą Cię frazę lub skorzystania z menu tradycyjnego. Ufamy też, że pierwsze zakupy pozwolą Ci zapamiętać i miło wspominać ten serwis.

W kolejnych zakładkach odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania ale zapewniamy, że z przyjemnością wysłuchamy każdej Twojej uwagi. Dlatego zachęcam Cię do kontaktu z nami i wyrażania swojej opinii – będzie ona dla nas bardzo cenna.

„Pomyłki są nieuniknione. Niezadowoleni Klienci – nie”

Richard Branson