Gwarancja satysfakcji

My, zespół witryny hedwiga.pl zobowiązujemy się, że dołożymy wszelkich starań w celu zapewnienia jak najszybszej realizacji każdego złożonego zamówienia. Obiecujemy, że wszystkie nadane przez nas przesyłki będą zgodne zarówno ze specyfikacją Klienta, jak też z wszelkimi zapisami widniejącymi na naszej stronie internetowej. Zapewniamy, że w każdym momencie stosujemy się do zapisów w naszym regulaminie i realizujemy politykę prywatności.

Gwarantujemy, że wszystkie pozycje, jakie oferujemy w naszej księgarni internetowej są nowe, pochodzą bezpośrednio od wydawców i producentów oraz posiadają aktualne numery dopuszczenia nadawane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Pragniemy nadmienić, że oferujemy pomoc każdemu Klientowi i jednocześnie zaznaczamy, że każdy zarejestrowany w serwisie użytkownik staje się naszym Klientem Kluczowym. Chcemy także poinformować, że na życzenie wyrażone drogą mailową możemy przydzielić Ci specjalnego konsultanta, którego zadaniem będzie czuwać nad jakością realizacji zamówienia.

Oświadczamy, że witryna www.hedwiga.pl jest serwisem bezpiecznym, a wszelkie dane osobowe udostępniane nam w celu realizacji zakupu przechowywane są z najwyższą starannością, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Jednocześnie pragniemy poinformować, że bezpieczeństwo płatności online oferowanych na naszych stronach gwarantowane jest przez serwis PayU S.A. Szczegóły zabezpieczeń są opisane tutaj